پیانو دیجیتال رولند rp107 black ویترینی

زمانی که بودجه کافی دارید و به دنبال اولین پیانوی خانواده خود هستید، لحن معتبر و قابلیت نواختن باید اولویت اصلی شما باشد. RP107 مقرون به صرفه، به لطف موتور صدای تحسین شده و عملکرد صفحه کلید موجود در پیانوهای رولند رده بالا، در هر دو حالت ارائه می شود. همچنین جذاب به نظر می رسد، با طراحی هوشمندانه ای که سبک سنتی را با ردپایی جمع و جور که در هر فضایی مناسب است، ترکیب می کند. و با بلوتوث داخلی، می توانید لذت موسیقی را افزایش دهید و یادگیری را با دستگاه های تلفن همراه و برنامه همراه Roland Piano افزایش دهید.

برای یادگیری صحیح پیانو، دانش‌آموزان به یک پایه محکم برای توسعه تکنیک‌های مناسب و اجتناب از ایجاد عادت‌های بدی که به سختی از بین می‌روند، نیاز دارند. RP107 با پشتوانه دهه‌ها توسعه رولند، صدا و بیانی را ارائه می‌دهد که با این قیمت در پیانوهای دیگر نخواهید یافت. این ساز با کیفیت پر از ویژگی‌های به دست آمده از پیانوهای خانگی ممتاز ما، اجرای بی‌نتیجه‌ای را برای شما به ارمغان می‌آورد که سال‌ها رشد موسیقی را تقویت می‌کند.

صدا و بیان پیشرو در کلاس

موتور پیانوی SuperNatural ما که بسیار مورد تحسین مربیان و نوازندگان حرفه‌ای قرار گرفته است، فناوری‌های نمونه‌برداری و مدل‌سازی پیچیده‌ای را با هم ترکیب می‌کند که به طور کامل تفاوت‌های پیچیده یک پیانوی بزرگ آکوستیک را بازتولید می‌کند. لحن به طور طبیعی در پاسخ به نواختن لمس و پویایی تغییر می‌کند و دانش‌آموزان را تشویق می‌کند تا هر روز با صدا تعامل داشته باشند و مهارت‌های خود را بهبود بخشند.

نظرات کاربران

جهت درج نظر باید وارد سایت شوید