پیانو دیجیتال کاوایی kdp 75 black ویترینی

پیانوی دیجیتال KDP75 جدیدترین افزوده شده به مجموعه بسیار معتبر سازهای خانگی Kawai است که برنده جایزه شده اند، با ترکیبی از یک اکشن صفحه کلید وزن دار معتبر و صدای واقعی پیانوی بزرگ در یک بسته جذاب و در عین حال بسیار مقرون به صرفه.

 

صفحه کلید KDP75 با 88 کلید وزنی، مانند یک اکشن آکوستیک واقعی واکنش نشان می دهد، در حالی که صدای پیانوی بزرگ کنسرت آن تضمین شده است که الهام بخش و تحت تاثیر قرار می دهد. این ساز همچنین دارای اتصال USB-MID، قطعات درسی داخلی، و ضبط آهنگ مناسب است، که KDP75 را به انتخابی ایده‌آل برای مبتدیانی که به دنبال ساز استارت هستند، یا نوازندگان با تجربه‌تری که به دنبال پیانوی دوم برای تمرین بی‌صدا با هدفون هستند، تبدیل می‌کند.

همانطور که پیانوهای آکوستیک از چکش‌های باس سنگین‌تر و چکش‌های سه‌بلند سبک‌تر استفاده می‌کنند، اکشن کیبورد RHC نیز از وزن‌های چکش متفاوتی استفاده می‌کند که برای هر محدوده نواختن درجه‌بندی مناسبی دارد.

 

چنین جزئیاتی ثبات بیشتری را در طول پاساژهای فورتیسیمو فراهم می‌کند، در حالی که کنترل ظریف پیانیسیمو را حفظ می‌کند تا خواسته‌های حتی باهوش‌ترین پیانیست‌ها را برآورده کند.

نظرات کاربران

جهت درج نظر باید وارد سایت شوید